O nas

Nasza fundacja, która w ramach swojej działalności odpłatnej świadczy usługi księgowe, od 10 lat specjalizuje się w obsłudze organizacji pozarządowych. Współpracują z nami organizacje z Krakowa i okolic, ale także z innych miejscowości położonych na terenie całego kraju. Jest to możliwe dzięki dużej elastyczności i otwartości w podejściu do każdego klienta i uwzględnieniu jego indywidualnych potrzeb. Wyróżnia nas zaangażowanie w realizowane projekty, jesteśmy rzetelni i terminowi.
Poza standardowymi usługami księgowymi zajmujemy się również tym, z czym zwykle zmagają się nowo tworzone firmy lub organizację – dużą ilością papierkowej pracy, którą trzeba wykonać. Dokonujemy ponadto wszelkich rozliczeń z ZUS, urzędami skarbowymi, PFRON.
Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów dofinansowanych ze źródeł publicznych możemy podjąć się rozliczenia przedsięwzięć finansowanych między innymi z programów: NCBiR, FIO, ASOS, Erasmus, Obywatele dla Demokracji, MKiDN, Urząd Marszałkowski, urzędy miast i gmin i inne.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowane osoby doświadczone w rozliczaniu zarówno firm, jak i instytucji czy organizacji pozarządowych.

Nasi pracownicy posiadają certyfikat księgowego i polisę ubezpieczeniową na świadczone usługi. 

Pracujemy na systemie księgowym COMARCH ERP OPTIMA.